Tootekood: PA4332.222NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA4332.222NLT
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 2mm
Operating current 4.3A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 25MHz
Saturation current 6.1A
Test frequency 1MHz
Max resistance 48mΩ