Tootekood: PA4338.682NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA4338.682NLT
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4.2mm
Operating current 3.6A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz
Max resistance 24mΩ