Tootekood: PA4344.823ANLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA4344.823ANLT
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Saturation current
Mounting SMD
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Height 7mm
Operating current 6.5A
Inductance 82µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 8A
Test frequency 100kHz