Tootekood: PA4390.151HLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA4390.151HLT
Mounting SMD
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±15%
Height 10mm
Operating current 68A
Inductance 150nH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz