Tootekood: PCS127MT102
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT102
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; 550mA; 1.82Ω; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 1.82Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 550mA
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 1mH