Tootekood: PCS127MT181
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT181
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 180uH; 1.3A; 350mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 350mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.3A
Body dimensions 12x12x8mm