Tootekood: PCS127MT1R0
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 10A; 7mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 7mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 10A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 1µH