Tootekood: PCS127MT1R2
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT1R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.2uH; 9.8A; 7mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 7mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.8A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 1.2µH