Tootekood: PCS127MT270
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT270
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 27uH; 3.4A; 46mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 46mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.4A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 27µH