Tootekood: PCS127MT271
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT271
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 270uH; 1.06A; 560mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 560mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.06A
Body dimensions 12x12x8mm