Tootekood: PCS127MT2R4
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT2R4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 8A; 12mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 12mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 8A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 2.4µH