Tootekood: PCS127MT390
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT390
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 39uH; 2.75A; 73mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 73mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.75A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 39µH