Tootekood: PCS127MT3R3
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 7.8A; 13mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 13mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.8A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 3.3µH