Tootekood: PCS127MT560
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT560
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 56uH; 2.35A; 110mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.35A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 56µH