Tootekood: PCS127MT561
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT561
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 560uH; 730mA; 1.07Ω; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 1.07Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 730mA
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 560µH