Tootekood: PCS127MT5R6
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT5R6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.6uH; 6.7A; 14mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 14mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.7A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 5.6µH