Tootekood: PCS127MT681
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT681
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; 670mA; 1.46Ω; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 1.46Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 680µH