Tootekood: PCS127MT6R8
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 6.4A; 14mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 14mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.4A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 6.8µH