Tootekood: PCS127MT820
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT820
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 1.95A; 160mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 160mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.95A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 82µH