Tootekood: PCS127MT8R2
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS127MT8R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; 6.32A; 16mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 16mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.32A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 8.2µH