Tootekood: PCS129MT220
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS129MT220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 5A; 39mΩ; 12x12x10mm; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 39mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5A
Body dimensions 12x12x10mm
Inductance 22µH