Tootekood: PCS73MT100
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS73MT100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.68A; 72mΩ; 7.3x7.3x3.4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 72mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.68A
Body dimensions 7.3x7.3x3.4mm
Inductance 10µH