Tootekood: PCS74MT120
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS74MT120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 12uH; 1.71A; 58mΩ; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm
Mounting SMD
Resistance 58mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.71A
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 12µH