Tootekood: PCS74MT270
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PCS74MT270
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 27uH; 1.12A; 150mΩ; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 150mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.12A
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 27µH