Tootekood: PDME1-S12-S15-S
Tootja: BEL
Tootja tootekood: PDME1-S12-S15-S
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Application
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 67mA
Mounting THT
Case SIP7
Power 1W
Operating temperature -40...105°C
Application IT
Output voltage 15V
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 81%