Tootekood: PG0087.222NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PG0087.222NLT
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 45mΩ
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±20%
Height 2mm
Operating current 2.2A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 40MHz
Test frequency 100kHz