Tootekood: PG0434.801NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PG0434.801NLT
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 1.3mΩ
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±20%
Height 6.5mm
Operating current 35A
Inductance 800nH
Type of inductor wire
Saturation current 38A
Test frequency 100kHz