Tootekood: PG2W101MND2531
Tootja: Elite
Tootja tootekood: PG2W101MND2531
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 450VDC; Ø25x31mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 450V DC
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Height 31mm
Body dimensions Ø25x31mm
Diameter 25mm
Capacitance 100µF