Tootekood: PG2W471MND3545
Tootja: Elite
Tootja tootekood: PG2W471MND3545
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 450VDC; Ø35x45mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 450V DC
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Height 45mm
Body dimensions Ø35x45mm
Diameter 35mm
Capacitance 470µF