Switch Ethernet; unmanaged; Number of ports: 10; 12÷55VDC; 12W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
PGU-1002-SFP-24
Tootja: Comparta
Tootja tootekood: PGU-1002-SFP-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet; unmanaged; Number of ports: 10; 12÷55VDC; 12W
| Mounting | for DIN rail mounting, for wall mounting |
| Supply voltage | 12...55V DC |
| Operating temperature | -10...65°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | metal |
| Width | 46mm |
| Height | 142mm |
| Power consumption | 12W |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 10 |
| Connection | RJ45 |