Tootekood: PISNHV-101M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-101M-04
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 100uH; 2.24A; 190mΩ; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 190mΩ
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 2.24A
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 100µH