Tootekood: PISNHV-103M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-103M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 10mH; 240mA; 18.77Ω; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 18.77Ω
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 240mA
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 10mH