Tootekood: PISNHV-151M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-151M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 1.84A; 290mΩ; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 290mΩ
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 1.84A
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 150µH