Tootekood: PISNHV-221M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-221M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 220uH; 1.04A; 1.52Ω; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.52Ω
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 1.04A
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 220µH