Tootekood: PISNHV-222M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-222M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 2.2mH; 440mA; 3.85Ω; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 3.85Ω
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 440mA
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 2.2mH