Tootekood: PISNHV-330M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-330M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 33uH; 3.89A; 70mΩ; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 3.89A
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 33µH