Tootekood: PISNHV-470M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-470M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 47uH; 3.24A; 95mΩ; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 95mΩ
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 3.24A
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 47µH