Tootekood: PISNHV-471M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISNHV-471M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 470uH; 1.06A; 900mΩ; 13x9.55x11.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 900mΩ
Tolerance ±20%
Series PISNHV
Operating current 1.06A
Body dimensions 13x9.55x11.5mm
Inductance 470µH