Tootekood: PISPHV-102M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISPHV-102M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1mH; 600mA; 2185mΩ; 13x9.55x8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 2.185Ω
Tolerance ±20%
Series PISPHV
Operating current 600mA
Body dimensions 13x9.55x8mm
Inductance 1mH