Tootekood: PISPHV-103M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISPHV-103M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 10mH; 170mA; 23.3Ω; 13x9.55x8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 23.3Ω
Tolerance ±20%
Series PISPHV
Operating current 170mA
Body dimensions 13x9.55x8mm
Inductance 10mH