Tootekood: PISPHV-221M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISPHV-221M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 220uH; 1.12A; 465mΩ; 13x9.55x8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 465mΩ
Tolerance ±20%
Series PISPHV
Operating current 1.12A
Body dimensions 13x9.55x8mm
Inductance 220µH