Tootekood: PISTHV-151M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISTHV-151M-04
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 2.87A; 200mΩ; 18.7x15.2x12mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 200mΩ
Tolerance ±20%
Series PISTHV
Operating current 2.87A
Body dimensions 18.7x15.2x12mm
Inductance 150µH