PISTHV-151M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISTHV-151M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 2.87A; 200mΩ; 18.7x15.2x12mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 200mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Series | PISTHV |
| Operating current | 2.87A |
| Body dimensions | 18.7x15.2x12mm |
| Inductance | 150µH |