PISTHV-472M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISTHV-472M-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 4.7mH; 650mA; 5.2Ω; 18.7x15.2x12mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 5.2Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Series | PISTHV |
| Operating current | 650mA |
| Body dimensions | 18.7x15.2x12mm |
| Inductance | 4.7mH |