Tootekood: PISTHV-472M-04
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: PISTHV-472M-04
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 4.7mH; 650mA; 5.2Ω; 18.7x15.2x12mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 5.2Ω
Tolerance ±20%
Series PISTHV
Operating current 650mA
Body dimensions 18.7x15.2x12mm
Inductance 4.7mH