Tootekood: PLEA67BBA2R2M-1PT00
Tootja: TDK
Tootja tootekood: PLEA67BBA2R2M-1PT00
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: thin film; 0402; 2.2uH; 500mA; 620mΩ; ±20%; -40÷125°C
Resistance 620mΩ
Case - inch 402
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 500mA
Inductance 2.2µH