Tootekood: PLEA67BCA4R7M-1PT00
Tootja: TDK
Tootja tootekood: PLEA67BCA4R7M-1PT00
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: thin film; 0402; 4.7uH; 300mA; 1.08Ω; ±20%; -40÷125°C
Resistance 1.08Ω
Case - inch 402
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 300mA
Inductance 4.7µH