Tootekood: PM3316S-330M-RC
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: PM3316S-330M-RC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
  • Q factor
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 160mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 5.2mm
Operating current 1.2A
Inductance 33µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 15MHz
Test frequency 1kHz
Q factor 40
Max resistance 160mΩ