Timer; 0,15m÷30h; DPDT; 250VAC/5A; 200÷240VAC; socket, on panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
PM4S-A2C30H-AC240V
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Timer; 0,15m÷30h; DPDT; 250VAC/5A; 200÷240VAC; socket, on panel
| Mounting | on panel, socket |
| Supply voltage | 200...240V AC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 8 |
| Type of module | timer |
| Mounting hole diameter | 45x45mm |
| Body dimensions | 48x48x83.4mm |
| Kind of output | DPDT |
| Electrical connection | round socket |
| Counting range | 0,15min...30h |
| Counter operation modes | delayed switching on |
| number of operation modes | 1 |