Tootekood: PM5175.562NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PM5175.562NLT
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.2A
Inductance 5.6µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 7.2A
Test frequency 100kHz